3. «ԷՐԱԶՄՈՒՍ+» ԾՐԱԳՐԻ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԿՐԵԴԻՏԱՅԻՆ ՇԱՐԺՈՒՆՈՒԹՅՈՒՆ ՎԱԼԼԱԴՈԼԻԴԻ ՀԱՄԱԼՍԱՐԱՆ, ԻՍՊԱՆԻԱ
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Իսպանիայի Վալլադոլիդի համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է 1 շարժունություն պրոֆեսորադասախոսական կազմի համար` 2023/2024 ուստարում 1 շաբաթ ժամկետով 8 ժամ դասախոսություն կարդալու համար:
Աշխատանքային լեզուն անգլերենն է կամ իսպաներենը:
Առավել մանրամասն տեղեկատվություն ֆինանսավորման և «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն ծրագրի մասին հնարավոր է գտնել «Էրազմուս+» ազգային գործակալության կայքէջում։
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են առցանց եղանակով։
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է 2023 թ. ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 29-ը:
Հարցերի դեպքում և հավելյալ տեղեկատվության համար դիմել ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժին՝ կենտրոնական մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 408 սենյակ, հեռ․՝ (+374 10) 554 641 (ներքին՝ 11-38):

3. INTERNATIONAL CREDIT MOBILITY OF "ERASMUS+" PROGRAM, UNIVERSITY OF VALLADOLID, SPAIN
1. This call regulates the application procedure for student and staff mobility in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the University of Valladolid, Spain and Yerevan State University.
Erasmus+ is the EU programme for education, training, youth and sport that offers a wide range of opportunities for students and staff to study and train abroad and obtain credits which are then recognized by the sending institution.
1. STA (for teaching 8 hours)             1 place
The present call for applications provides mobility grants for 2023-2024 academic year.
• Prospective applicants should submit their required documents online  https://uvamobplus2.uva.es/publico/apply  until 29 SEPTEMBER 2023. Any application received after the deadline will not be accepted;