3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն Երևանի պետական և Լիլի (Ֆրանսիա) համալսարանների միջև
20.10.2023 - 27.10.2023
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն Երևանի պետական և Լիլի (Ֆրանսիա) համալսարանների միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական և Լիլի (Ֆրանսիա) համալսարանների միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Աշխարհագրության և երկրաբանության ֆակուլտետի ուսանողների համար` 2023/2024 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում ուսանելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել Erasmus+, Lille):

3. University of Lille, France
Under this call  applications from the Faculties of Geography and Geology are available from Yerevan State University. (study period: 2nd  semester of 2023-2024 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by October 27, 2023 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;
• Curriculum Vitae (max 2 pages) in English, including extracurricular activities (courses, seminars, conferences, published research, etc.) and professional experience related to the fields of knowledge of the courses. Please use the European template on https://europa.eu/europass/select-language?destination=/node/1
The Course Catalogue at the University of Lille: https://www.univ-lille.fr/etudes/decouvrir-loffre-de-formation/
English taught courses at the University of Lille: https://international.univ-lille.fr/etudiants-etrangers/en-programme-in…