3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Լիլի համալսարան, Ֆրանսիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Լիլի (Ֆրանսիա) համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Կենսաբանության, Աշխարհագրության և երկրաբանության, Եվրոպական լեզուների և հաղորդակցության ֆակուլտետների ուսանողների համար` 2024/2025 ուստարվա 1-ին կիսամյակում ուսանելու նպատակով:
Անգլերենի (ֆրանսերեն) գերազանց իմացությունը պարտադիր է:
Ավելի մանրամասն տեղեկություններ ֆինանսավորման և «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն ծրագրի մասին հնարավոր է գտնել «Էրազմուս+» ազգային գործակալության կայքէջում:
Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել՝ «Erasmus+», «Lille»:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է ս.թ. մարտի 26-ը՝ ժամը 17:00-ն:
Ստորև ներկայացվում է անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը ուսանողների համար (փաստաթղթերը ընդունվում են միայն անգլերեն, PDF տարբերակով).

Under this call applications from the Faculties of Biology, Geography and Geology, European Languages and Communication are available from Yerevan State University. (study period: 1st semester of 2024-2025 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by March 26, 2023 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;
Proposed Learning Agreement, signed by the applicant, the Erasmus+ Administrative Coordinator and Erasmus+ Academic Coordinator or Coordinator of the Student’s Study Programme of the sending institution. Please use the European doc. template on https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/documents/applicants/learning-agreement_en)
The Course Catalogue at the University of Lille: https://www.univ-lille.fr/etudes/decouvrir-loffre-de-formation/