3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական համալսարանի և Էոտվոշ Լորան համալսարանի միջև
11.03.2024 - 26.03.2024
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական համալսարանի և Էոտվոշ Լորան համալսարանի միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Էոտվոշ Լորան համալսարանի (Հունգարիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Աշխարհագրության և երկրաբանության, Պատմության ֆակուլտետների ուսանողների և ասպիրանտների համար՝ 2024/2025 ուստարվա 1-ին կիսամյակում ուսանելու (հետազոտական աշխատանքներ կատարելու) նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am : Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել Erasmus+, ELTE):

This call regulates the application procedure for students in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between Eötvös Loránd University and Yerevan State University.
Under this call applications from the Faculties of Geography and Geology, History are available from Yerevan State University. (study period: 1st semester of 2024-2025 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by March 26, 2024 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;