3. «Օրվա լուսանկար» խորագրով մրցույթ՝ նվիրված ԵՊՀ 105-ամյակին
ԵՊՀ Շառլ Ազնավուրի անվան մշակույթի կենտրոնը հայտարարում է «Օրվա լուսանկար» խորագրով մրցույթ՝ նվիրված ԵՊՀ 105-ամյակին, որը տեղի կունենա ս․թ․ մայիսի 16-ին՝ ժամը 12:00-17:00-ն, ԵՊՀ բակում:
Մասնակցության համար անհրաժեշտ է՝
• նախապես գրանցվել մրցույթին (նշել անուն-ազգանուն, ֆակուլտետ, կուրս, հեռախոսահամար, էլհասցե, ներկայացնել անձնական լուսանկար)։
Մրցանակաբաշխությունը տեղի կունենա նույն օրը՝ ժամը 19:00-ին՝ տոնական համերգի ժամանակ․ հաղթողը կստանա հավաստագիր և նվերներ:
Մրցույթի գրանցման վերջնաժամկետը ս․թ․ մայիսի 5-ն է:
Հարցերի դեպքում և հավելյալ տեղեկություններ ստանալու համար դիմել ԵՊՀ Շառլ Ազնավուրի անվան մշակույթի կենտրոն (ԵՊՀ կենտրոնական մասնաշենք, 6-րդ հարկ, 603 սենյակ):

3. "Photo of the Day" competition dedicated to YSU's 105th anniversary
YSU Charles Aznavour Cultural Center announces a competition titled "Photo of the Day", dedicated to the 105th anniversary of Yerevan State University. The competition is scheduled to take place on May 16, this year, from 12:00 p.m. to 5:00 p.m., in the yard of YSU.
• register for the competition in advance (provide name and surname, faculty, year of study, phone number, email address and a personal photo).
The award ceremony will take place on the same day, at 7:00 p.m., as part of the festive concert. The winner will be awarded a certificate along with gifts.