3. «Ռեսուրսային ներուժի օգտագործման, տնտեսության զարգացման և տարածքային կազմակերպման ժամանակակից հիմնախնդիրները» խորագրով միջազգային գիտաժողով
29.05.2024 - 30.05.2024
«Ռեսուրսային ներուժի օգտագործման, տնտեսության զարգացման և տարածքային կազմակերպման ժամանակակից հիմնախնդիրները» խորագրով միջազգային գիտաժողով
Ս․թ․ մայիսի 29-ին և 30-ին՝ ժամը 09։30-ին, ԵՊՀ Պալեանների անվան դահլիճում (ԵՊՀ 2-րդ մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 401 սենյակ) ԵՊՀ աշխարհագրության և երկրաբանության ֆակուլտետի, Սոցիալ-տնտեսական աշխարհագրության ամբիոնի և «ԿԱՆՉ» գիտակրթական, հետազոտական կենտրոնի նախաձեռնությամբ տեղի կունենա «Ռեսուրսային ներուժի օգտագործման, տնտեսության զարգացման և տարածքային կազմակերպման ժամանակակից հիմնախնդիրները» խորագրով միջազգային գիտաժողով՝ նվիրված Աշխարհագրության և երկրաբանության ֆակուլտետի ստեղծման 90-ամյակին:

3. International conference titled "Actual Problems of the Use of Resource Potential, Territorial Organization and Development of Economy"
29.05.2024 - 30.05.2024
International conference titled "Actual Problems of the Use of Resource Potential, Territorial Organization and Development of Economy"
On May 29 and 30, this year, at 09:30 a.m., in the YSU Paleans Hall (YSU 2nd building, 4th floor, room 401), on the initiative of the YSU Faculty of Geography and Geology, the Chair of Socio-Economic Geography and the "Kanch" Scientific-Educational Research Center, an international conference dedicated to the 90th anniversary of the founding of the Faculty of Geography and Geology will be held under the title "Actual Problems of the Use of Resource Potential, Territorial Organization and Development of Economy".