3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Աթենքի ազգային և կապոդիստրիան համալսարան, Հունաստան
10.09.2024 - 20.09.2024
«Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Աթենքի ազգային և կապոդիստրիան համալսարան, Հունաստան
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Աթենքի ազգային և կապոդիստրիան համալսարանի (Հունաստան) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ ԵՊՀ ուսանողների համար` 2024/2025 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում ուսանելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել Erasmus+, National and Kapodistrian University of Athens):
6. ուսումնառության համաձայնագիր (Learning Agreement for Studies) ,
Անգլերենով անցկացվող դասընթացների ցանկը՝ այստեղ։
Հարցերի դեպքում և հավելյալ տեղեկություններ ստանալու համար դիմել ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժի՝ (ԵՊՀ կենտրոնական մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 408 սենյակ)։

3. International credit mobility of the "Erasmus+" program. National and Kapodistrian University of Athens, Greece
10.09.2024 - 20.09.2024
International credit mobility of the "Erasmus+" program. National and Kapodistrian University of Athens, Greece
This call regulates the application procedure for students in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between National and Kapodistrian University of Athens, Greece and Yerevan State University.
Under this call  applications are available from Yerevan State University. (study period: 2nd  semester of 2024-2025 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by September 20, 2024 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;