3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Լիլի համալսարան, Ֆրանսիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Լիլի համալսարանի (Ֆրանսիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Կենսաբանության, Աշխարհագրության և երկրաբանության, Եվրոպական լեզուների և հաղորդակցության ֆակուլտետների ուսանողների համար` 2024/2025 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում ուսանելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել Erasmus+, Lille):

3. International credit mobility of the "Erasmus+" program. University of Lille, France
Under this call  applications from the Faculties of Biology, Geography and Geology, European Languages and Communication are available from Yerevan State University. (study period: 2nd  semester of 2024-2025 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by October 1, 2024 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;
The Course Catalogue at the University of Lille : https://www.univ-lille.fr/etudes/decouvrir-loffre-de-formation/