3. «Կրթությունը և գիտությունը արհեստական ​​ինտելեկտի դարաշրջանում. մարտահրավերներ և հեռանկարներ»․ միջազգային գիտաժողով Գորիի պետական համալսարանում
07.10.2024 - 15.11.2024
«Կրթությունը և գիտությունը արհեստական ​​ինտելեկտի դարաշրջանում. մարտահրավերներ և հեռանկարներ»․ միջազգային գիտաժողով Գորիի պետական համալսարանում
Ս․թ․ դեկտեմբերի 20-ին Գորիի պետական համալսարանում կանցկացվի «Կրթությունը և գիտությունը արհեստական ​​ինտելեկտի դարաշրջանում. մարտահրավերներ և հեռանկարներ» խորագրով միջազգային 17-րդ գիտաժողովը:
Գիտաժողովի նպատակն է համախմբել տարբեր ոլորտների գիտնականներին և հետազոտողներին՝ հարթակ ստեղծելով ներկայացնելու իրենց պատկերացումները, փորձառությունը և կատարած հետազոտությունների արդյունքները:

3. International Conference at Gori State University: "Education and Science in the Artificial Intelligence Age: Challenges and Perspectives"
07.10.2024 - 15.11.2024
International Conference at Gori State University: "Education and Science in the Artificial Intelligence Age: Challenges and Perspectives"
On December 20, 2024, the 17th international conference titled "Education and Science in the Artificial Intelligence Age: Challenges and Perspectives" will be held at Gori State University.
The conference aims to bring together scientists and researchers from various fields, providing a platform to share ideas, experiences, and research findings.