3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Օրադեայի համալսարան, Ռումինիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Ռումինիայի Օրադեայի համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն Միջազգային հարաբերությունների և Պատմության ֆակուլտետների պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար` 2024/2025 ուստարում 1 շաբաթ ժամկետով 8 ժամ դասախոսություն կարդալու համար:
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի mnatsakanyan@ysu.am էլհասցեով: Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է 2025թ. հունվարի 26-ը՝ ժամը 17:00-ն:

14.01.2025 - 26.01.2025
1. This call regulates the application procedure for student and staff mobility in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the University of Oradea and Yerevan State University.
Applicants are required to be proficient in English at level C1 (according to the Inter-Institutional Agreement) respectively, and to provide certifications or self-certifications of the required level.
• Prospective applicants should submit their required documentsvia-mail to the address: mnatsakanyan@ysu.am from
13 January 2025 to 26 January 2025.Any application received after the deadline will not be accepted;