3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Օրադեայի համալսարան, Ռումինիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Ռումինիայի Օրադեայի համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն Միջազգային հարաբերությունների ֆակուլտետի ասպիրանտների համար՝ 2024/2025 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում 2 ամիս ժամկետով հետազոտություններ կատարելու նպատակով:
Ծրագիրը դրամաշնորհառուներին տրամադրում է անհատական կրթաթոշակ, ինչպես նաև հոգում է ճանապարհածախսը: Մանրամասն տեղեկություններ ֆինանսավորման և «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն ծրագրի մասին կարող եք գտնել «Էրազմուս+» ազգային գործակալության կայքէջում:
Ծրագրի դիմումները ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի mnatsakanyan@ysu.am էլհասցեով:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է 2025թ. հունվարի 29-ը՝ ժամը 17:00-ն:
3. տեղեկանք՝ ԵՊՀ-ում ուսանելու վերաբերյալ,
4. հետազոտության համաձայնագիր (Mobility Agreement)։
Հարցերի դեպքում և հավելյալ տեղեկությունների համար  կարող եք դիմել ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժին (Կենտրոնական մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 408 սենյակ)

21.01.2025 - 29.01.2025
This call regulates the application procedure for students in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the University of Oradea and Yerevan State University.
Under this call applications from PhD students from the Chair of Political Science, Faculty of International Relations are available from Yerevan State University. (research period: 2nd semester of 2024-2025 academic year, 2 months).
Applicants are required to be proficient in English (according to the University of Oradeaand YSU Inter-Institutional Agreement) respectively, and to provide certifications or self-certifications of the required level.
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (mnatsakanyan@ysu.am) by January 29, 2025 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;