3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն ԵՊՀ-ի և Աալենի կիրառական գիտությունների համալսարանի (Գերմանիա) միջև
26.02.2025 - 07.03.2025
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն ԵՊՀ-ի և Աալենի կիրառական գիտությունների համալսարանի (Գերմանիա) միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում ԵՊՀ-ի և Աալենի կիրառական գիտությունների համալսարանի (Գերմանիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն Տնտեսագիտության և կառավարման ֆակուլտետի, Միջազգային հարաբերությունների ֆակուլտետի հանրային կառավարման ամբիոնի, Ֆիզիկայի ինստիտուտի, Փիլիսոփայության և հոգեբանության ֆակուլտետի բիզնես հոգեբանություն մասնագիտությամբ պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար` 2024/2025 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում (մինչև ս.թ. հուլիսի 31-ը) 1 շաբաթ ժամկետով առնվազն 8 ժամ դասախոսություն կարդալու նպատակով:

3. Erasmus+ international credit mobility between YSU and Aalen University of Applied Sciences (Germany)
26.02.2025 - 07.03.2025
Erasmus+ international credit mobility between YSU and Aalen University of Applied Sciences (Germany)
As part of the Erasmus+ International Credit Mobility Program, an agreement between Yerevan State University (YSU) and Aalen University of Applied Sciences of (Germany) offers mobility opportunities for the teaching staff of the Faculties of Economics and Management, Department of Public Administration /International Relations Faculty/, Institute of Physics, Department of Psychology /Business Psychology/, Faculty of Philosophy and Psychology to deliver at least 8 hours of lectures for a period of 1 week in the 2nd semester of 2024/2025 /to be realized by July 31st at the latest/.