3. «Էրազմուս +» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական համալսարանի և Լորենի համալսարանի Մին Նանսի դպրոցի (Ֆրանսիա) միջև
28.02.2025 - 15.03.2025
«Էրազմուս +» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական համալսարանի և Լորենի համալսարանի Մին Նանսի դպրոցի (Ֆրանսիա) միջև
Տեղեկացնում ենք, որ «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Լորենի համալսարանի Մին Նանսի (Ֆրանսիա) դպրոցի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ մագիստրատուրայի ուսանողների համար` 2025/2026 ուստարվա 1-ին կիսամյակում ուսանելու/պրակտիկա անցնելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումները ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի h.mkrtchyan@ysu.am էլհասցեով (Նամակի վերնագրում խնդրում ենք նշել Erasmus+, Mines Nancy):
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է 2025թ. մարտի 15-ը՝ ժամը 17:00-ն:
Ստորև ներկայացվում է անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը ուսանողների համար (փաստաթղթերը ընդունվում են միայն անգլերեն կամ ֆրանսերեն՝ PDF տարբերակով).

3. Erasmus+ International Credit Mobility Action between Yerevan State University and the Min Nansi School of the University of Lorraine (France)
28.02.2025 - 15.03.2025
Erasmus+ International Credit Mobility Action between Yerevan State University and the Min Nansi School of the University of Lorraine (France)
Under this call applicationsfro Master level students  are available from Yerevan State University. (study period: 1st  semester of 2025-2026 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by March 15, 2025 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;