3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական և Աալենի համալսարանների (Գերմանիա) միջև
19.03.2025 - 01.04.2025
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական և Աալենի համալսարանների (Գերմանիա) միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Աալենի համալսարանի (Գերմանիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Մաթեմատիկայի և մեխանիկայի, Տնտեսագիտության և կառավարման, Միջազգային հարաբերությունների ֆակուլտետի «Հանրային կառավարում» մասնագիտությամբ բակալավրիատի և մագիստրատուրայի  ուսանողների համար՝ 2025֊2026 ուստարվա 1-ին կիսամյակում ուսանելու նպատակով:

Under this call for applications the following places are available for prospective candidates in the field of Economics and Management, Public Administration, Mathematics and Mechanics from Yerevan State University:
The present call for applications provides mobility grants for the 1st semester of 2025-2026 ⁹academic year.
Applicants are required to be proficient in German and/or English at B2 level.
* Prospective applicants should submit their REQUIRED DOCUMENTS via e-mail to the address: _(lia_evoyan@ysu.am)_ by _April 1, 2025. Any application received after the deadline will not be accepted;