3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն Երևանի պետական և Իսլանդիայի համալսարանների միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական և Իսլանդիայի համալսարանների միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն Միջազգային հարաբերությունների ֆակուլտետի պրոֆեսորադասախոսական կազմի (հիմնական) համար` 2025/2026 ուստարվա 1-ին կիսամյակում 1 շաբաթ ժամկետով առնվազն 8 ժամ դասախոսություն կարդալու համար:
Դիմումներն էլեկտրոնային տարբերակով ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի lia_evoyan@ysu.am էլհասցեով:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է ս.թ. մայիսի 16-ը՝ ժամը 17:00-ն:
3. շարժունության համաձայնագիր («Staff Mobility Agreement for Teaching») դասավանդման նպատակով (թեմա, նկարագիր, շարժունության նպատակները, ակնկալվող գործողությունները և այլն),

3. Erasmus+ International Credit Mobility Programme: Between Yerevan State University and Universities of Iceland
05.05.2025 - 16.05.2025
Erasmus+ International Credit Mobility Programme: Between Yerevan State University and Universities of Iceland
The agreement, signed as part of the Erasmus+ International Credit Mobility Program between Yerevan State University and universities of Iceland, offers a mobility opportunity for the full-time academic staff of the Faculty of International Relations to teach for 1 week (8 hours) during the 1st semester of the 2025-2026 academic year.
Applications are accepted electronically by YSU International Cooperation Office at lia_evoyan@ysu.am.