3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական համալսարանի և  Կարդինալ Ստեֆան Վիշինսկու անվան համալսարանի  (Վարշավա, Լեհաստան) միջև
14.05.2025 - 22.05.2025
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն Երևանի պետական համալսարանի և  Կարդինալ Ստեֆան Վիշինսկու անվան համալսարանի  (Վարշավա, Լեհաստան) միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում ԵՊՀ-ի և Կարդինալ Ստեֆան Վիշինսկու անվան համալսարանի (Վարշավա, Լեհաստան) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն կենսաբանության ֆակուլտետի կենդանաբանության մասնագիտությամբ պրոֆեսորադասախոսական կազմի (հիմնական) համար` 2025/2026 ուստարվա 1-ին կիսամյակում 1 շաբաթ ժամկետով առնվազն 8 ժամ դասախոսություն կարդալու համար:
Ծրագրի դիմումներն էլեկտրոնային տարբերակով ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի lia_evoyan@ysu.am էլհասցեով:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է ս.թ. մայիսի 22-ը՝ ժամը 17:00-ն:
Ստորև ներկայացվում է անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը պրոֆեսորադասախոսական կազմի համար (փաստաթղթերն ընդունվում են միայն անգլերեն՝ pdf տարբերակով).
3. շարժունության համաձայնագիր դասավանդման նպատակով («Staff Mobility Agreement for Teaching») (թեմա, նկարագիր, շարժունության նպատակները, ակնկալվող գործողությունները և այլն),

14.05.2025 - 22.05.2025
This call regulates the application procedure for student and staff mobility in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the   Stefan  Wyszyński University (Warsaw, Poland) and Yerevan State University. Under this call for applications are available for prospective candidates from the Faculty of Biology, Department of Zoology from Yerevan State University. The present call for applications provides mobility grants for the 1st semester of 2025-2026 academic year.
Applicants are required to be proficient in English at B2 level (according to University of Gdansk and YSU Inter-Institutional Agreement) respectively, and to provide certifications or self-certifications of the required level. Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (lia_evoyan@ysu.am) by May 22, 2025. Staff candidates must provide the following documents: