3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Բրյուսելի ազատ համալսարան, Բելգիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Բրյուսելի ազատ համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Ֆիզիկայի ինստիտուտի դասախոսների համար (հիմնական կազմ)` 2024/2025 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում 1/2 շաբաթ ժամկետով գիտական աշխատանքներ կատարելու նպատակով (մինչև ս․թ․ հուլիսի 31-ը)։
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am): Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+, VUB:

10.07.2025 - 31.07.2025
The agreement, signed as part of the Erasmus+ International Credit Mobility Program between Yerevan State University and Free University of Brussels (Belgium), offers a mobility opportunity for the main academic staff of the Physics Institute to conduct research during the 2nd semester of the 2024/2025 academic year, for a period of 1 to 2 weeks, with activities to be completed by July 31 of the current year.
Excellent command of English is required.
Applications are accepted electronically by YSU International Cooperation Office at h.mkrtchyan@ysu.am.  In the subject line of the email, please indicate: ERASMUS+, VUB.