3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն Տերամոյի համալսարան, Իտալիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական և Տերամոյի (Իտալիա) համալսարանների միջև կնքված պայմանագրով կենսաբանության ֆակուլտետի պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար նախատեսվում է 2 շարժունություն 2022/2023 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում 1 շաբաթ ժամկետով 8 ժամ դասախոսություն կարդալու համար:
Ծրագիրը դրամաշնորհառուներին տրամադրում է անհատական կրթաթոշակ, ինչպես նաև հոգում է ճանապարհածախսը: Մանրամասն տեղեկատվություն ֆինանսավորման և «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն ծրագրի մասին հնարավոր է գտնել «Էրազմուս+» ազգային գործակալության կայքէջում:

13.04.2023 - 11.04.2023
1.This call regulates the application procedure for student and staff mobility in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the University of Teramo. Italy and Yerevan State University.
Erasmus+ is the EU programme for education, training, youth and sport covering the period 2020-2022. It offers a wide range of opportunities for students and staff to study and train abroad and obtains credits which are then recognized by the sending institution.
2.The present Erasmus+ International Credit Mobility project between the University of Teramo and Yerevan State University lasts 26 months, from 2020 to 2022.