3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Լյուվենի կաթոլիկ համալսարան, Բելգիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Լյուվենի կաթոլիկ համալսարանի (Բելգիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Փիլիսոփայության և հոգեբանության ֆակուլտետի ասպիրանտների համար՝ 2025/2026 ուստարում հետազոտական աշխատանքներ կատարելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն էլեկտրոնային տարբերակով ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի h.mkrtchyan@ysu.am էլհասցեի միջոցով: Նամակի վերնագրի դաշտում խնդրում ենք նշել ERASMUS+, UCLouvain:
Ստորև ներկայացվում է անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը ասպիրանտների համար (փաստաթղթերն ընդունվում են միայն անգլերեն՝ PDF տարբերակով):

17.09.2025 - 30.09.2025
This call regulates the application procedure for PhD students in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between  UCLouvain, Belgium and Yerevan State University.
Under this call  applications from the Faculty of Philosophy and Psychology are available from Yerevan State University. (research period: 2025-2026 academic year).
Applicants are required to be proficient in English (according to the UCLouvain,and YSU Inter-Institutional Agreement) respectively, and to provide certifications or self-certifications of the required level.