3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Էոտվոշ Լորան համալսարան, Հունգարիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Էոտվոշ Լորան համալսարանի (Հունգարիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Աշխարհագրության և երկրաբանության, Պատմության ֆակուլտետների մագիստրատուրայի ուսանողների, ասպիրանտների համար` 2025/2026 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում ուսանելու/հետազոտական աշխատանքներ կատարելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն էլեկտրոնային տարբերակով ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնի h.mkrtchyan@ysu.am էլհասցեի միջոցով: Նամակի վերնագրի դաշտում խնդրում ենք նշել Erasmus+, ELTE:

24.09.2025 - 10.10.2025
The agreement, signed under the Erasmus+ International Credit Mobility Program between Yerevan State University and Eötvös Loránd University (Hungary), offers mobility for master’s and postgraduate students of the Faculties of Geography and Geology, and History. The mobility is scheduled for the second semester of the 2025-2026 academic year for study and conducting research.
Excellent command of English is mandatory.
Applications should be submitted to YSU International Cooperation Office at h.mkrtchyan@ysu.am (please indicate "ERASMUS+, ELTE" in the subject line).