30.10.2025 - 10.11.2025
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Պալացկու համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Միջազգային հարաբերությունների, Պատմության, Հայ բանասիրության ֆակուլտետների ասպիրանտների համար` 2025/2026 ուստարում հետազոտական աշխատանքներ կատարելու նպատակով:
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+ , PALACKY):

30.10.2025 - 10.11.2025
This call regulates the application procedure for lecturers in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between Palacký University and Yerevan State University.
Under this call  applications  from the Chair of Political Science are available from Yerevan State University. (teaching period: 2025-2026 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by November 10, 2025 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;