3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն. Բիզնեսի բարձրագույն ակադեմիա, Լեհաստան, Դաբրովա Գորնիչա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն. Բիզնեսի բարձրագույն ակադեմիա, Լեհաստան, Դաբրովա Գորնիչա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում ԵՊՀ-ի և Բիզնեսի բարձրագույն ակադեմիայի (Լեհաստան, Դաբրովա Գորնիչա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են  շարժունություններ Ինֆորմատիկայի և կիրառական մաթեմատիկայի, Տնտեսագիտության և կառավարման ֆակուլտետների բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ուսանողների համար՝ 2026/2027 ուստարվա 1-ին կիսամյակում ուսանելու նպատակով:

As part of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreement between Yerevan State University and the Higher School of Business (Poland, Dąbrowa Górnicza), mobility opportunities are offered for bachelor's and master's students of the Faculties of Informatics and Applied Mathematics, Economics and Management for studies during the first semester of the 2026/2027 academic year.
Applications must be submitted electronically to the YSU Department of International Relations at lia_evoyan@ysu.am.