18.02.2026 - 08.03.2026
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Տրիեստի համալսարանի (Իտալիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն Միջազգային հարաբերությունների ֆակուլտետի «Քաղաքագիտություն» կրթական ծրագրի բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ուսանողների համար` 2026-2027 ուստարվա 1-ին կիսամյակում մինչև 5 ամիս ժամկետով ուսանելու նպատակով:
Մանրամասն տեղեկություններ ֆինանսավորման և «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրի մասին հնարավոր է գտնել «Էրազմուս+» ազգային գրասենյակի կայքէջում։

18.02.2026 - 08.03.2026
As part of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreement between Yerevan State University and the University of Trieste (Italy), mobility opportunities are offered to bachelor's and master's students of the "Political Science" program at the Faculty of International Relations to study for up to 5 months during the first semester of the 2026/2027 academic year.
Detailed information on funding and the Erasmus+ International Credit Mobility program can be found on the website of the Erasmus+ National Agency.