3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Թրակիայի Դեմոկրիտոսի համալսարան, Հունաստան
05.03.2026 - 17.03.2026
«Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Թրակիայի Դեմոկրիտոսի համալսարան, Հունաստան
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Թրակիայի Դեմոկրիտոսի համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ վարչական անձնակազմի համար՝ ս․թ․ մայիսի 4-8-ը «Հավասարություն գործողության մեջ» թեմայով միջազգային ծրագրին մասնակցելու նպատակով (8 ժամ):
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am): Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+, DUTH:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է ս․թ․ մարտի 17-ը՝ ժամը 14:00-ն:
2. ինքնակենսագրական (CV) Europass ձևաչափով (https://europass.cedefop.europa.eu/),
3. շարժունության համաձայնագիր դասավանդման նպատակով (Staff Mobility Agreement for Training) (թեմա, նկարագիր, շարժունության նպատակները, ակնկալվող գործողությունները և այլն),

05.03.2026 - 17.03.2026
Within the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreement concluded between Yerevan State University and Democritus University of Thrace, mobility opportunities are offered for administrative staff to participate in the international program on "Equality in Action" from May 4 to 8, 2026 (8 hours).
Applications should be submitted electronically to the YSU Department of International Relations (email: h.mkrtchyan@ysu.am). Please indicate ERASMUS+, DUTH in the subject line of the email.
Application deadline: March 17, 2026, at 14:00
Required documents for administrative staff (documents must be submitted in English and in PDF format only):