3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն. Մինհոյի համալսարան, Էվորայի համալսարան, Ավեիրոյի համալսարան, Պորտուգալիա
17.03.2026 - 10.04.2026
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողություն. Մինհոյի համալսարան, Էվորայի համալսարան, Ավեիրոյի համալսարան, Պորտուգալիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Մինհոյի համալսարանի, Էվորայի համալսարանի, Ավեիրոյի համալսարանի (Պորտուգալիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար` 2026-2027 ուսումնական տարում 1 շաբաթ դասավանդելու (8 ժամ):

3. Erasmus+ International Credit Mobility: University of Minho, University of Évora, University of Aveiro, Portugal
17.03.2026 - 10.04.2026
Erasmus+ International Credit Mobility: University of Minho, University of Évora, University of Aveiro, Portugal
Within the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreements concluded between Yerevan State University and the University of Minho, the University of Évora, and the University of Aveiro (Portugal), mobility opportunities are available for full-time academic staff for one week of teaching (8 hours) during the 2026/2027 academic year.