3. Հարավամերիկյան գործարար ֆորումին մասնակցելու հնարավորություն
Արգենտինայի Հանրապետության դեսպանությունը տեղեկացնում է Բուենոս Այրեսի տեխնոլոգիական ինստիտուտի (ITBA) ուսանողների կազմակերպած Հարավամերիկյան գործարար ֆորումի (SABF) մասին՝ «Designed to Desire» խորագրով:
Համաժողովը տեղի կունենա ս.թ. հուլիսի 31-ից օգոստոսի 2-ը Բուենոս Այրեսում: Այն կմիավորի աշխարհի տարբեր ծայրերից ժամանած 100 համալսարանական ուսանողների՝ բիզնեսի, քաղաքականության, տնտեսագիտության և տեխնոլոգիաների ոլորտների 40 առաջատարների հետ։
Հետաքրքրված ուսանողները կարող են գրանցվել մինչև ապրիլի 11-ը՝ ժամը 09:00-ն (Արգենտինայի ժամանակով):
Նախաձեռնության նպատակն է ստեղծել հանդիպման հարթակ՝ քննարկելու ամենաարդիական գլոբալ մարտահրավերները, ուսումնասիրելու նորարարական լուծումները, փոխանակելու տեսակետները՝ խթանելով ներկա և ապագա առաջնորդների միջև կապը:

The Embassy of the Argentine Republic is pleased to announce the South American Business Forum (SABF), organized by students of the Buenos Aires Institute of Technology (ITBA). This year's forum is themed "Designed to Desire."
The conference will take place from July 31 to August 2 in Buenos Aires. It will bring together 100 university students from around the world with 40 leading figures from the fields of business, politics, economics, and technology.
Interested students may apply until April 11, 09:00 (Argentina time).
The initiative aims to create a platform for discussing the most pressing global challenges, exploring innovative solutions, and exchanging perspectives, while fostering connections among current and future leaders.