3. «Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն Երևանի պետական համալսարանի և Սոֆիայի համալսարանի միջև
03.04.2026 - 10.04.2026
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունություն Երևանի պետական համալսարանի և Սոֆիայի համալսարանի միջև
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Սոֆիայի համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Կենսաբանության ֆակուլտետի դասախոսների համար (հիմնական կազմ)` 2025/2026 ուստարում 1 շաբաթ դասավանդելու  նպատակով (8 ժամ):
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am): Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+, Sofia:

03.04.2026 - 10.04.2026
Within the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreement concluded between Yerevan State University and Sofia University (Bulgaria), mobility opportunities are available for full-time academic staff of the YSU Faculty of Biology to teach (8 hours) for one week during the 2025/2026 academic year.
Applications should be submitted electronically to the YSU Department of International Relations (email: h.mkrtchyan@ysu.am). Please indicate ERASMUS+, Sofia in the subject line of the email.