3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն․ Մուրսիայի համալսարան, Իսպանիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Մուրսիայի համալսարանի (Իսպանիա) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Միջազգային հարաբերությունների, Մաթեմատիկայի և մեխանիկայի ֆակուլտետների պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար` 2026/2027 ուստարում 1 շաբաթ դասավանդելու նպատակով (8 ժամ):
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ mnatsakanyan@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+, MURCIA):
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է ս․թ. մայիսի 10՝ ժամը 17:00-ն:
Ստորև ներկայացվում է անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը (փաստաթղթերն ընդունվում են միայն անգլերեն PDF տարբերակով):

27.04.2026 - 10.05.2026
Within the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreement concluded between Yerevan State University and the University of Murcia (Spain), mobility opportunities are available for full-time academic staff of the Faculties of International Relations and Mathematics and Mechanics to teach (8 hours) for one week during the 2026/2027 academic year.
Excellent knowledge of English and/or Spanish is required.
Applications should be submitted electronically to the YSU Department of International Relations (email: mnatsakanyan@ysu.am). Please indicate ERASMUS+, MURCIA in the subject line of the email.
Application deadline: May 10, 2026, at 17:00.
The required documents for applicants are listed below (documents must be submitted in English and in PDF format only):