3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Հունական միջերկրածովյան համալսարան, Հունաստան
27.08.2026 - 09.09.2026
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Հունական միջերկրածովյան համալսարանի (Հունաստան) միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ ԵՊՀ պրոֆեսորադասախոսական հիմնական կազմի համար՝ 2026/2027 ուստարվա 1-ին կիսամյակում վերոհիշյալ համալսարանում դասախոսություն կարդալու նպատակով (1 շաբաթ, 8 ժամ):
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ international@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+, PoSIG):

Within the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility action, under the agreement concluded between Yerevan State University and Hellenic Mediterranean University (Greece), mobility opportunities are available for full-time academic staff of YSU to deliver lectures at the above-mentioned university during the first semester of the 2026/2027 academic year (1 week, 8 hours).
Applications should be submitted electronically to the YSU Department of International Relations (email: international@ysu.am). The subject line of the email must indicate: ERASMUS+, PoSIG.