3. «Հետադարձ հայացք գցելով և շարժվելով առաջ․ ԵՄ-ն և ժողովրդավարության աջակցությունը մասնատված և խնդրահարույց հարևանությունում» խորագրով միջազգային գիտաժողով ԵՊՀ-ում
09:30 - 13:30
«Հետադարձ հայացք գցելով և շարժվելով առաջ․ ԵՄ-ն և ժողովրդավարության աջակցությունը մասնատված և խնդրահարույց հարևանությունում» խորագրով միջազգային գիտաժողով ԵՊՀ-ում
Ս․թ․ մայիսի 13-ին՝ ժամը 09։30-ին, ԵՊՀ գիտխորհրդի նիստերի դահլիճում տեղի կունենա «Հետադարձ հայացք գցելով և շարժվելով առաջ․ ԵՄ-ն և ժողովրդավարության աջակցությունը մասնատված և խնդրահարույց հարևանությունում» խորագրով միջազգային գիտաժողով։
Գիտաժողովին ներկա կլինեն ՀՀ հավատարմագրված դիվանագիտական առաքելությունների, պետական, միջազգային և հասարակական կազմակերպությունների ներկայացուցիչներ, հետազոտողներ, փորձագետներ, ուսանողներ և լրատվամիջոցների ներկայացուցիչներ:

3. International conference at YSU: "Reflecting the Past, Shaping the Future: The EU and Democracy Support in Fragmented and Troubled Neighborhood"
09:30 - 13:30
International conference at YSU: "Reflecting the Past, Shaping the Future: The EU and Democracy Support in Fragmented and Troubled Neighborhood"
On May 13, this year, at 9:30 a.m., in the YSU Academic Council Session Hall, an international conference titled "Reflecting the Past, Shaping the Future: The EU and Democracy Support in Fragmented and Troubled Neighborhood" will be held.
Representatives of diplomatic missions accredited in Armenia, state, international and non-governmental organizations, researchers, experts, students and mass media will attend the conference.