3. Միչիգան-Դիրբոռն համալսարանի հայկական հետազոտությունների կենտրոնի տնօրեն, պ․գ․դ․ Արա Սանջյանի այցը ԵՊՀ պատմության ֆակուլտետ
14.06.24 - 21.06.24
Միչիգան-Դիրբոռն համալսարանի հայկական հետազոտությունների կենտրոնի տնօրեն, պ․գ․դ․ Արա Սանջյանի այցը ԵՊՀ պատմության ֆակուլտետ
Ս․թ․ հունիսի 14-ին՝ ժամը 13։00-ին, 17-ին և 21-ին՝ ժամը 12։30-ին, ԵՊՀ պատմության ֆակուլտետում (318 լսարան) տեղի կունենա հանդիպում Միչիգան-Դիրբոռն համալսարանի հայկական հետազոտությունների կենտրոնի տնօրեն, պ․գ․դ․ Արա Սանջյանի հետ։
Հանդիպմանը ներկա կլինեն ԵՊՀ պատմության ֆակուլտետի պրոֆեսորադասախոսական կազմի ներկայացուցիչներ, ասպիրանտներ և ուսանողներ։

3. Historian Ara Sanjyan, Director of Armenian Research Center at University of Michigan-Dearborn, at YSU History Faculty
14.06.24 - 21.06.24
Historian Ara Sanjyan, Director of Armenian Research Center at University of Michigan-Dearborn, at YSU History Faculty
On June 14, this year, at 1:00 p.m., the YSU Faculty of History (in auditorium 318) will host Ara Sanjyan, Associate Professor of Historical Sciences, Director of the Armenian Research Center at the University of Michigan-Dearborn.
Representatives of teaching staff and students from the YSU History Faculty will be present at the meeting.