3. «Հայաստանի հասարակությունը, քաղաքականությունը և կրոնը խորհրդային ժառանգության և արդիականության միջև» խորագրով ամառային դպրոց ԵՊՀ-ում
26.06.24 - 04.07.24
«Հայաստանի հասարակությունը, քաղաքականությունը և կրոնը խորհրդային ժառանգության և արդիականության միջև» խորագրով ամառային դպրոց ԵՊՀ-ում
Ս.թ. հունիսի 26-ին՝ ժամը 15։00-ին, ԵՊՀ 7-րդ մասնաշենքում (119 սենյակ) Շվեյցարիայից ժամանած ուսանողների համար կանցկացվի «Հայաստանի հասարակությունը, քաղաքականությունը և կրոնը խորհրդային ժառանգության և արդիականության միջև» խորագրով ամառային դպրոցը:

3. Summer School at YSU: Armenian Society, Politics, and Religion Between Soviet Legacy and Modernization
26.06.24 - 04.07.24
Summer School at YSU: Armenian Society, Politics, and Religion Between Soviet Legacy and Modernization
YSU 7th building
On June 26, 2024, at 3:00 pm, in the YSU 7th building (room 119), a summer school tailed for students from Switzerland under the title "Armenian Society, Politics, and Religion Between Soviet Legacy and Modernization" will be held.
The program is to be implemented as part of the collaboration between Yerevan State University and the Swiss Study Foundation.