3. «Ռուսաստանի Դաշնության ժամանակակից արտաքին քաղաքականության հիմնական ուղղությունների դասավանդումը Հայաստանի բուհերում» խորագրով միջազգային գիտամեթոդական կլոր սեղան ԵՊՀ-ում
11:00 - 14:30
«Ռուսաստանի Դաշնության ժամանակակից արտաքին քաղաքականության հիմնական ուղղությունների դասավանդումը Հայաստանի բուհերում» խորագրով միջազգային գիտամեթոդական կլոր սեղան ԵՊՀ-ում
ԵՊՀ Սարգիս և Մարի Իզմիրլյանների անվան գրադարան, 503 սրահ
Ս.թ. նոյեմբերի 12-ին՝ ժամը 11:00-ին, ԵՊՀ Սարգիս և Մարի Իզմիրլյանների անվան գրադարանի 503 սրահում տեղի կունենա «Ռուսաստանի Դաշնության ժամանակակից արտաքին քաղաքականության հիմնական ուղղությունների դասավանդումը Հայաստանի բուհերում» խորագրով միջազգային գիտամեթոդական կլոր սեղան:
Ելույթ կունենան ԵՊՀ պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմի ներկայացուցիչներ, Հաղորդակցությունների զարգացման ազգային հետազոտական ինստիտուտի (Մոսկվա) պատվիրակության անդամներ, նաև ՌԴ ԱԳՆ դիվանագիտական ակադեմիայի դոցենտներ:

International Scientific-Methodical Round Table at YSU: "Teaching the Key Directions of the Modern Foreign Policy of the Russian Federation in Armenian Universities"
Library after Sargis and Mari Izmirlians, YSU, Hall 503
On November 12, 2024, at 11:00 a.m., the Library after Sargis and Mari Izmirlians at YSU will host an international scientific-methodical round table titled " Teaching the Key Directions of the Modern Foreign Policy of the Russian Federation in Armenian Universities".
The event will feature speeches from representatives of YSU teaching staff, members of the delegation from the National Research Institute of Communications Development (Moscow), and associate professors from the Diplomatic Academy of the Ministry of Foreign Affairs of the Russian Federation.