3. «Բլոկչեյն տեխնոլոգիաների հիմունքներ. կրիպտո հավելվածների կիրառությունը» խորագրով համատեղ դասընթացի հավաստագրերի հանձնման արարողություն
«Բլոկչեյն տեխնոլոգիաների հիմունքներ. կրիպտո հավելվածների կիրառությունը» խորագրով համատեղ դասընթացի հավաստագրերի հանձնման արարողություն
Պարոնյան 16, Երևան, Հայաստան
Ս․թ. նոյեմբերի 22-ին՝ ժամը 15:00-ին, «Fastex» ընկերության գրասենյակում տեղի կունենա ԵՊՀ-ի և «Fastex»-ի «Բլոկչեյն տեխնոլոգիաների հիմունքներ. կրիպտո հավելվածների կիրառությունը» խորագրով համատեղ դասընթացի հավաստագրերի հանձնման արարողությունը։
Միջոցառմանը ներկա կլինեն Հ․ Հովհաննիսյանը (ԵՊՀ ռեկտոր), Կ․ Նազարյանը (ԵՊՀ շրջանավարտների և կարիերայի կենտրոնի փոխտնօրեն)։

Certificate Awarding Ceremony for the Course "Basics of Blockchain Technologies: Use of Crypto Applications" at YSU
Paronyan 16, Yerevan, Armenia
On November 22, 2024, at 3:00 p.m., in the Fastex office, the Certificate Awarding Ceremony for the course titled "Basics of Blockchain Technologies: Use of Crypto Applications" will be held. This course was organized as part of the collaboration between YSU and Fastex.
Among the attendees at the event will be YSU Rector Hovhannes Hovhannisyan, and the Deputy Director of YSU Alumni and Career Center, Karine Nazaryan.