3. «Ընտանիքամետ քաղաքականություններ, գենդերային հավասարություն և աշխատաշուկա․ միջազգային մոտեցումներ» խորագրով առցանց սեմինար
28.11.25 - 08.12.25
Առցանց
«Ընտանիքամետ քաղաքականություններ, գենդերային հավասարություն և աշխատաշուկա․ միջազգային մոտեցումներ» խորագրով առցանց սեմինար
Ս.թ. նոյեմբերի 28-ին և դեկտեմբերի 8-ին՝ ժամը 15:00-ին, ԵՊՀ ժողովրդագրական հետազոտությունների կենտրոնի և ՄԱԿ–ի «Բնակչության հիմնադրամ»-ի նախաձեռնությամբ կկազմակերպվի «Ընտանիքամետ քաղաքականություններ, գենդերային հավասարություն և աշխատաշուկա․ միջազգային մոտեցումներ» թեմայով առցանց սեմինար:
Բանախոսն է Բնակչության ուսումնասիրությունների եվրոպական ասոցիացիայի փոխնախագահ դոկտոր Աննա Մատիսյակը:

3. Online Seminar: "Family-Friendly Policies, Gender Equality, and the Labor Market: International Approaches"
28.11.25 - 08.12.25
Online Seminar: "Family-Friendly Policies, Gender Equality, and the Labor Market: International Approaches"
On November 28 and December 8, 2025, at 3:00 p.m., an online seminar titled "Family-Friendly Policies, Gender Equality, and the Labor Market: International Approaches" will be organized at the initiative of the YSU Center for Demographic Research and the UN Population Fund.
The speaker will be Dr. Anna Matysiak, Vice-President of the European Association for Population Studies.