3. «Սոցիալական աշխատանքի էկոհամակարգը Հայաստանում» խորագրով գիտաժողով ԵՊՀ Ծաղկաձորի ուսումնաարտադրական բազայում
27.03.26 - 29.03.26
«Սոցիալական աշխատանքի էկոհամակարգը Հայաստանում» խորագրով գիտաժողով ԵՊՀ Ծաղկաձորի ուսումնաարտադրական բազայում
Հայաստան, մ. Կոտայք, ք. Ծաղկաձոր, փ. Տանձաղբյուր, շ. 29
Ս.թ. մարտի 27-29 ԵՊՀ Ծաղկաձորի ուսումնաարտադրական բազայում տեղի կունենա «Սոցիալական աշխատանքի էկոհամակարգը Հայաստանում» խորագրով գիտաժողով:
Համահանրապետական գիտաժողովը կազմակերպվում է Երևանի պետական համալսարանի, ԵՊՀ կիրառական սոցիոլոգիայի գիտահետազոտական լաբորատորիայի և Հայաստանի սոցիալական աշխատողների ասոցիացիայի համատեղ նախաձեռնությամբ:

3. Conference Titled "The Ecosystem of Social Work in Armenia" at YSU Tsaghkadzor Training and Production Base
27.03.26 - 29.03.26
Conference Titled "The Ecosystem of Social Work in Armenia" at YSU Tsaghkadzor Training and Production Base
Republic of Armenia, Kotayk Province, Tsaghkadzor City, Tandzaghbyur Street, Building 29
On March 27–29, 2026, the YSU Tsaghkadzor Training and Production Base will host a conference titled "The Ecosystem of Social Work in Armenia".
The nationwide conference is organized through a joint initiative of Yerevan State University, the YSU Applied Sociology Research Laboratory, and the Armenian Association of Social Workers.