3. «Իրանի Իսլամական Հանրապետության հոգևոր առաջնորդ Ալի Խամենեիի քաղաքական, կրոնական և սոցիալական գաղափարների վերընթերցումը» խորագրով միջոցառում ԵՊՀ-ում
ապրիլ
«Իրանի Իսլամական Հանրապետության հոգևոր առաջնորդ Ալի Խամենեիի քաղաքական, կրոնական և սոցիալական գաղափարների վերընթերցումը» խորագրով միջոցառում ԵՊՀ-ում
Ս.թ. ապրիլի 22-ին՝ ժամը 14:00-ին, ԵՊՀ 6-րդ մասնաշենքում Աստվածաբանության ֆակուլտետի և ՀՀ-ում Իրանի Իսլամական Հանրապետության դեսպանության մշակույթի կենտրոնի նախաձեռնությամբ տեղի կունենա «Իրանի Իսլամական Հանրապետության հոգևոր առաջնորդ Ալի Խամենեիի քաղաքական, կրոնական և սոցիալական գաղափարների վերընթերցումը» խորագրով միջոցառում։

3. "Re-Reading of Political, Religious, and Social Ideas of Iran's Supreme Leader Ali Khamenei" Event at YSU
"Re-Reading of Political, Religious, and Social Ideas of Iran's Supreme Leader Ali Khamenei" Event at YSU
YSU 6th Building
On April 22, 2026, at 14:00, Yerevan State University will host an event titled "Re-Reading of Political, Religious, and Social Ideas of Iran's Supreme Leader Ali Khamenei," organized by the Faculty of Theology and the Cultural Center of the Embassy of the Islamic Republic of Iran in the Republic of Armenia.