3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Միջազգային հունական համալսարան, Հունաստան
11.02.2026 - 01.03.2026
«Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն. Միջազգային հունական համալսարան, Հունաստան
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Միջազգային հունական համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում են շարժունություններ Կենսաբանության ֆակուլտետի, Ֆարմացիայի ինստիտուտի դասախոսների համար (հիմնական կազմ)` 2025/2026 ուստարվա 2-րդ կիսամյակում 1 շաբաթ դասավանդելու նպատակով (8 ժամ):
Ծրագրի դիմումներն ընդունվում են ԵՊՀ միջազգային կապերի բաժնում էլեկտրոնային տարբերակով (էլհասցե՝ h.mkrtchyan@ysu.am: Նամակի վերնագրի դաշտում անհրաժեշտ է նշել ERASMUS+, International Hellenic University):

11.02.2026 - 01.03.2026
This call regulates the application procedure for lecturers in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between International Hellenic University and Yerevan State University.
Under this call  applications  from the Faculty of Biology, Institute of Pharmacy are available from Yerevan State University. (teaching period: 1 week during 2025-2026 academic year).
Prospective applicants should submit their required documents via e-mail to the address: (h.mkrtchyan@ysu.am) by March 1, 2026 at 17:00. Any application received after the deadline will not be accepted;